Dom

Anping Yuntong Metal Mesh Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Anping Yuntong Metal Mesh Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Anping Yuntong Metal Mesh Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Niesamowite! Siatka linowa jest świetna do ochrony zwierząt, naprawdę ją kocham!

—— Patrick

Kurtyna drzwiowa jest piękna po powieszeniu, trzymaj owada na zewnątrz

—— Ricky Garrett

 • Linia produkcyjna
  Nasza siatka wykonana jest ręcznie przez tech, posiadająca funkcję tkania i spawania.

  Cały surowiec do produkcji siatki z drutu ze stali nierdzewnej jest importowany z Korei Południowej i Japonii. Nasza siatka druciana ze stali nierdzewnej i tkaniny druciane są wyposażone w zaawansowane technologicznie maszyny z wysokogatunkowego drutu ze stali nierdzewnej. Nasze siatki i tkaniny druciane ze stali nierdzewnej również nie ulegają wpływom kwasów i nadmiernego ciepła. Ma wielką przewagę nad zwykłą siatką drucianą:

 • OEM / ODM
  Dzięki sile badawczo-rozwojowej i przetwarzaniu, nasz zespół angażuje się w badania i rozwój dobrej jakości dla siatki ze stali nierdzewnej, zasłony z siatki sitowej i tkaniny metalicznej. Klient oferuje nam rysunki i pomysły, nasi technicy zaprojektują go zgodnie z wymaganiami klienta Wybierz nas bez wahania.

 • R & D
  Firma ma kompletny system sprzedaży, w tym badania i rozwój, sprzedaż, kontrolę jakości, obsługę posprzedażną i inne. Pracownicy na każdym stanowisku są pasjonaci i twórczy, wybuchowi i aktywnie dążą do spełnienia wymagań klientów, pełnego projektu produktu i harmonogramu.

Szczegóły kontaktu
Anping Yuntong Metal Mesh Co., Ltd.

Faks: 86-311-83057218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas